Nemokami skaitmeninio raštingumo mokymai bibliotekoje!

2019.05.20

NEMOKAMI SKAITMENINIO RAŠTINGUMO MOKYMAI BIBLIOTEKOJE!

 

Kazlų Rūdos Jurgio Dovydaičio viešoji  biblioteka ir projektas „Prisijungusi Lietuva“: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė” kviečia gyventojus įgyti ar pagerinti skaitmeninius įgūdžius ir dalyvauti nemokamuose skaitmeninio raštingumo mokymuose pradedantiesiems ir pažengusiems.

 

PRADEDANČIŲJŲ MOKYMO PROGRAMA

Skaitmeninio raštingumo „Skaitmeninės technologijos TAU: ateik, sužinok, išmok“
(programos trukmė - 18 val.)
 

  • naudotis kompiuteriu, išmaniuoju telefonu ar planšete;
  • rengti tekstinius dokumentus;
  • saugiai naršyti internete bei rasti aktualios informacijos;
  • naudotis elektroninėmis valdžios, verslo ir laisvalaikio paslaugomis;
  • dalintis informacija bei bendrauti internetu su artimaisiais ir draugais (e. paštas, pokalbių programos, socialinis tinklas).

 

 

PAŽENGUSIŲJŲ MOKYMO PROGRAMA

Turintiems pagrindinius darbo su skaitmeniniais įrenginiais įgūdžius, kviečiame mokytis šiose programose (programos trukmė - 6 val.)
 

  • Efektyvus laiko planavimas ir bendravimas. Šioje programoje sužinosite kaip saugiai ir atsakingai bendrauti ir bendradarbiauti e. paštu. Susipažinsite su galimybe e. dokumentus laikyti virtualiose duomenų saugyklose bei bendrinimu. Išmoksite naudotis e. kalendoriais.
  • Skaitmeninių nuotraukų apdorojimas ir saugus dalijimasis. Ši programa skirta susipažinti su skaitmeninių nuotraukų redagavimo, koliažo ir animacijų kūrimo galimybėmis. Mokymų metu sužinosite kaip saugiai ir atsakingai skelbti ir dalintis nuotraukomis ir vaizdo įrašais internete.
  • Būk aktyvus, unikalus ir verslus. Šioje programoje susipažinsite interneto svetainių kūrimo bei e. visuomenės pagrindais, įgysite saugaus naršymo internete žinių bei įgūdžių.
  • Atsakingas turinio skelbimas internete ir saugus naršymas. Čia mokysitės rengti tekstinius dokumentus internete, susipažinsite su debesų kompiuterija.
  • Inovatyvus savęs pristatymas. Mokydamiesi naudotis skaitmeninėmis technologijomis išmoksite inovatyviai bei originaliai save pristatyti. Sužinosite kaip sukurti originalų gyvenimo aprašymą, atlikti sudėtingesnius teksto redagavimo veiksmus bei  susipažinsite su vaizdo įrašų kūrimo bei redagavimo galimybėmis.

 

Baigusieji mokymus gaus kompiuterinio raštingumo mokymo baigimo pažymėjimus.

Registruotis į mokymus galite telefonu  (8 343) 95033; 8 686 13 964  arba el. paštu  vilija.semetiene@kazlurudasvb.lt arba užeiti į Kazlų Rūdos Jurgio Dovydaičio viešąją biblioteką.


Atgal