„Išnykusios praeities ženklai“

2018.02.28

       Vasario 26 d. vaikų aptarnavimo skyriuje, Kompiuterių klasėje vyko virtualus kraštotyrinis edukacinis žaidimas „Išnykusios praeities ženklai“, skirtas Lietuvos šimtmečiui paminėti. Renginyje pateikta įdomi ir naudinga informacija apie įvairius neišlikusius arba labai pasikeitusius Kazlų Rūdos, Marijampolės, Kalvarijos, Kauno, Šakių pastatus. Vykdėme parengtas užduotis, sprendėme kryžiažodžius, atsakinėjome į testo klausimus, atlikome interaktyvaus žemėlapio užduotis, pasitikrinome gautas žinias.

      Žaidimą pravedė Kauno apskrities viešosios bibliotekos projekto „Išnykusios praeities ženklai“ vadovas Mindaugas Balkus – Informacinių paslaugų skyriaus Kaunistikos grupės vyresnysis bibliografas, o užsiėmimuose aktyviai žinias tobulino Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos 10 antros A klasės moksleiviai, vadovaujami gimnazijos direktoriaus pavaduotojos Vaidos Juškienės.

Buvo smagu prisiminti, iš naujo atrasti ir pažinti praeities ženklus. Tai - ne vien pastatai, bet ir pamatus dabarčiai padėjusių krašto žmonių gyvenimai. Nepamirškime jų!


Atgal