Saugesnio interneto savaitė 2019

2019.01.28

Saugesnio interneto savaitė mūsų bibliotekoje

Vasario 5 d. vyksianti tradicinė, jau 16-oji Saugesnio interneto diena bus minima daugiau nei 120 šalių. Jos tikslas – atkreipti dėmesį į aktualius skaitmeninius iššūkius, skatinti saugesnį, ypač vaikų ir jaunuolių, naudojimąsi internetu bei skaitmeninėmis technologijomis.

Šiemetinės dienos šūkis „Kurkime geresnį internetą kartu!”

Lietuvoje įvairios šviečiamosios saugesnio interneto veiklos vyks visą savaitę, vasario 4-9 dienomis. Jos metu kviečiame ir į mūsų bibliotekoje vyksiančius renginius – juose laukiame ir pradinukų, ir vyresnių klasių moksleivių, ir suaugusiųjų.

Pačius mažiausius pakviesime į interaktyvias veiklas „Nuotraukų skelbimas internete“, „Saugių slaptažodžių dirbtuvės“, „Laikas prisijungus ir atsijungus“, žaisime žaidimą „Sugalvok“. Per šiuos užsiėmimus diskutuosime, kokias nuotraukas ir kodėl galima skelbti internete, mokysimės kurti saugius slaptažodžius bei turėsime progos įsitikinti, kiek daug įdomaus galima veikti ir be kompiuterio, planšetės ar mobilaus telefono.

Žaidimas „Sugalvok“ privers pasukti galvą ir prisiminti kuo daugiau žodžių internetui apibūdinti.

Daugiau informacijos apie Saugesnio interneto savaitės renginius klauskite mūsų bibliotekoje, ieškokite interneto svetainėse www.draugiskasinternetas.lt bei www.prisijungusi.lt

Šiemet Saugesnio interneto savaitė yra viena iš praėjusiais metais startavusio projekto „Prisijungusi Lietuva“: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“ veiklų.


Atgal