Kviečiame į "Skaitmeninės savaitės" renginius mūsų bibliotekoje

2019.03.22

Kviečiame į „Skaitmeninės savaitės“ renginius mūsų bibliotekoje

 

 „ALL DIGITAL Week“ (lietuviškai „Skaitmeninė savaitė“) – tai visoje Europoje vykstanti akcija, skatinanti naudotis technologijomis bei internetu, ugdyti skaitmeninį raštingumą. Kasmet jos renginiuose  dalyvauja iki 100 tūkst. Europos Sąjungos gyventojų. Šiemet ji vyksta kovo 25 – 31 dienomis. „ALL DIGITAL Week“ tematika labai plati – nuo medijų raštingumo, kritinio mąstymo ugdymo, skaitmeninio raštingumo, saugaus elgesio internete iki skatinimo tobulinti įgūdžius, reikalingus naujoms skaitmeninėms darbo vietoms.

Per šią savaitę kviesime ir į atvirų durų renginius mūsų bibliotekoje. Raginsime susipažinti su mūsų bibliotekoje esančiomis technologijomis, kurios gali būti sėkmingai panaudotos ugdymui.Taip pat pakviesime į kitas veiklas, kurios bus įdomios ir mokiniams, ir suaugusiems.

Protų mūšio „Aš ir internetas“ pagrindinės temos – faktai apie interneto vartojimą, kaip ir kada jis atsirado pasaulyje ir Lietuvoje, informacija apie saugumą. Norite pasitikrinti žinias? Jūsų laukia 42 klausimai.

O kritiškai vertinti reklamoje skelbiamas žinias rekomenduos kitas žaidimas – „Reklamos kritikas“. Ar visada verta patikėti, kad siūlomas produktas yra toks nuostabus? Galėsime padiskutuoti apie tai.

Daugiau informacijos apie „Skaitmeninės savaitės“ renginius klauskite mūsų bibliotekoje arba ieškokite interneto svetainėse  www.prisijungusi.lt bei www.epilietis.eu

Lietuvoje „Skaitmeninę savaitę“ nuo 2010 m. koordinavo asociacija „Langas į ateitį“. Šiemet ją pristato projektas „Prisijungusi Lietuva“: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė”.


Atgal