Išrinkime iškiliausių suvalkiečių šimtuką

2021.02.19

Išrinkime iškiliausių suvalkiečių šimtuką
Seimo Sūduvos bičiulių grupės nariai Kęstutis Mažeika (pirm.), Dainius Gaižauskas (pirm. pav.), Vaida Giraitytė, Saulius Skvernelis ir Giedrius Surplys drauge su Marijampolės apskrities laikraščiu „Suvalkietis“ visus skaitytojus ir krašto gyventojus kviečia dalyvauti mūsų šaliai svarbiausių istorinių datų – Vasario 16-osios ir Kovo 11-osios – akcijoje, t. y. iškiliausių suvalkiečių šimtuko rinkimuose.
Sūduvos kraštas ištisus šimtmečius brandino žmones, kurie daug nusipelnė Lietuvos laisvei, kalbai, politikai, ekonomikai ir kultūrai. O ar šiuos šviesulius žinome ir vertiname mes, šiandieniniai Suvalkijos šeimininkai? Ar tinkamai įprasmintas jų atminimas?
Ieškodami atsakymų į šiuos klausimus, kviečiame „Suvalkiečio“ skaitytojus ir visus aktyvius mūsų krašto gyventojus siūlyti, kurie Suvalkijos praeities ar dabarties lyderiai, šviesuoliai, kraštą garsinę ir tebegarsinantys asmenys patenka į simbolinį iškiliausių visų laikų suvalkiečių šimtuką.
Jonas Basanavičius ir Kazys Grinius, Jonas Jablonskis ir … Arvydas Vidžiūnas, Vincas Kudirka ir … Džordana Butkutė... Ar remiamės į istorinių asmenybių autoritetą? O gal jau lygiuojamės į šių dienų pavyzdžius? Taigi, siūlykite, balsuokite ir nuo Vasario 16-osios iki Kovo 11-osios išrinkime iškiliausių visų laikų suvalkiečių šimtuką!
Savo siūlomų asmenybių dešimtukus iki 2021 m. kovo 1 d. siųskite el. paštu: egle@suvalkietis.lt , rašykite juos „Suvalkiečio“ redakcijos „Facebook“ paskyroje arba siųskite trumposiomis žinutėmis (SMS) tel. nr. 8636 37536. O kovo 10 d. „Suvalkietyje“, skirtame Kovo 11-ajai, paskelbsime iškiliausių visų laikų suvalkiečių šimtuką! Tų skaitytojų, kurie tiksliai atspės akcijos dalyvių balsais sudarytą pirmąjį mūsų krašto iškiliausių moterų ir vyrų dešimtuką, laukia Seimo Sūduvos bičiulių grupės narių įsteigti apdovanojimai.
 
Kazlų Rūdos Jurgio Dovydaičio viešoji biblioteka pritaria gražiai akcijai, kviečia siūlyti iškiliausių Suvalkijos asmenybių dešimtukus, balsuoti.


Atgal