Skaitmeninė savaitė sugrįžta!

2022.03.10

Visoje Europoje organizuojama kasmetinė skaitmeninės įtraukties ir skaitmeninių įgūdžių ugdymo akcija Skaitmeninė savaitė (angl. ALL DIGITAL Week), kurios koordinatorius Lietuvoje yra asociacija „Langas į ateitį“, siekia paskatinti ES šalių piliečius nuolat tobulinti savo skaitmeninius įgūdžius, atrasti technologijas, jų kuriamą naudą, pasinaudoti skaitmeninėmis galimybėmis savo kasdienėje bei profesinėje veikloje.

2022 metų akcija truks net penkias savaites ir todėl tapo Skaitmeninėmis savaitėmis 2022. Jos renginiai vyks  š.m. kovo 14 – balandžio 14 d.

Informuotumo didinimo akcija Skaitmeninės savaitės 2022 siekiama parodyti, kad visiems Europos piliečiams reikia suteikti skaitmeninių priemonių ir įgūdžių, reikalingų jiems studijuojant, dirbant ir siekiant socialinės įtraukties. Dėl šios priežasties 2022 m. akcijos šūkis ragina visus europiečius: „Tobulinkite savo skaitmeninius įgūdžius!“.

Nepraleiskite progos pasitikrinti savo įgūdžius, sužinoti naudingos informacijos apie kibernetinį saugumą bei kitas aktualias temas!
Daugiau apie renginius sužinosite www.epilietis.eu


Atgal