Kviečiame nemokamai skaityti prenumeruojamą turinį!

2022.05.25

     Artėjant vasarai, belaukiant atostogų ir turint daugiau laiko naujienoms, kviečiame bibliotekoje nemokamai skaityti naujienų portalų „Delfi plius“ ir „15MAX“ turinį, skirtą prenumeratoriams.

     „Delfi plius“ – tai niekur kitur nepublikuojamas profesionalių publicistų, gabių naujokų ir solidžių užsienio leidinių turinys lietuvių kalba, taip pat išankstiniai tekstų ir vaizdo laidų pristatymai. Visos naujienos publikuojamos be jokių reklamų.

     „15MAX“ rasite šiuolaikišką ir unikalų turinį, skatinantį nuomonių įvairovę, stiprinantį diskusijų kultūrą ir drąsius požiūrius. Taip pat čia rasite „The New York Times“, „The Atlantic“, „Quartz“, „New Scientist“, „Psychology Today“ ir kitų žurnalų straipsnių vertimus į lietuvių kalbą.

     Jums tereikia atvykti į biblioteką – darbuotojas suteiks prisijungimo slaptažodį ir galėsite patogiai naršyti visą naujienų turinį vienoje vietoje Jums patogiu metu.

     Taip pat primename apie galimybę naudotis didžiausia Baltijos šalių naujienų agentūros BNS naujienų baze. Joje rasite svarbiausias politikos, verslo, kultūros ir kitų sričių naujienas iš Lietuvos, Baltijos šalių ir pasaulio.

Lauksime Jūsų atvykstant. Ieškokite patikimų naujienų bibliotekoje!


Atgal