Kviečiame į smagią edukaciją "Močiutės lopšinė"

2023.01.05

Nauja erdvė – nauja edukacija „Močiutės lopšinė"

Jaunieji tėveliai, ar kada susimąstėte – kiek lopšinių mokate padainuoti savo vaikams, ar žinote kokios jos svarbios jūsų kūdikio vystymuisi? Ar žinojote, kad senovėje žmonės lopšines dainuodavo kaip palaiminimą savo vaikui, tikėjo jomis tarsi užkalbėjimu, apsauga nuo ligų ir bėdų.

Sausio 14 d. norime jus pakviesti į smagią edukaciją „Močiutės lopšinė", kurios metu galėsite pasiklausyti ir patys pasimokyti dainuoti lopšines. Renginyje dalyvaus viešnia Aldona Marcinonienė.

Kazlų Rūdos Jurgio Dovydaičio viešoji biblioteka jau prieš Kalėdas pasidžiaugusi rėmėjų IKEA Industry dovana – naujais baldais ir lavinamosiomis priemonėmis kūdikių erdvei, kviečia tėvelius su kūdikiais aktyviau naudotis mūsų paslaugomis. Psichologai sako, kad mokytis skaityti, rašyti ir skaičiuoti pradedama jau nuo pat gimimo. Yra daug įvairiausių būdų, kurie padeda vaikams ugdyti meilę skaitymui, rašymui ir skaičiavimui jau ankstyvame amžiuje. Jeigu jūsų kūdikis draugaus su knygelėmis nuo pat ankstyvo amžiaus, jam bus lengviau draugauti su knygomis ir vėliau, be to, jis lengviau bendraus su kitais žmonėmis, bus turtingesnis jo žodynas ir sėkmingiau klostysis jo reikalai mokykloje. Taigi, kviečiame naudotis mūsų paslaugomis. Kol jūsų kūdikis žais, galėsite ne tik paskaityti jam pasaką, bet susirasti įdomią knygą ar žurnalą sau.


Atgal