Biudžetinė įstaiga
Vytauto g. 21, LT-69415, Kazlų Rūda
Juridinių asmenų registras, kodas 188207359
Tel.: 8 (343) 95 033, 8 (343) 98 688

Sveiki atvykę į Kazlų Rūdos Jurgio Dovydaičio viešosios bibliotekos svetainę! Atkreipkite dėmesį į pasikeitusius kontaktinius duomenis!
Naujienos2016.05.04
Europietiška Kazlų Rūda 2016

   

Orientacinės varžybos „Pažink Kazlų Rūdą“

Orientacinių varžybų „Pažink Kazlų Rūdą“ tikslas - surengti orientacines varžybas skirtas jaunimo supažindinimui su Kazlų Rūdos mieste įgyvendintais Europos Sąjungos struktūrinių fondų finansuotais projektais ir jų rezultatais. Orientacinės varžybos rengiamos pasinaudojant programėlės „Actionbound“ teikiamomis funkcijomis ir galimybėmis.

Trumpai apie programą. Programa „Actionbound“ – tai interaktyvus žaidimas, skirtas išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių vartotojams. Žaidėjai yra kviečiami atlikti parengtas užduotis arba susikurti savo turnyrus ir kartu žaidžiant susipažinti su savo miesto ar kaimo istorija, kultūra, gamta ir pan. „Actionbound“ – tai interaktyvus būdas smagiai praleisti laiką.

Programos parsisiuntimas ir naudojimas. Programą parsisiųsti galima bet kuriuo išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu turint prieigą prie internetinės parduotuvės „Google Play“. Tereikia parduotuvės paieškos laukelyje įvesti raktinius žodžius „actionbound“, susirasti programėlę ir ją parsisiųsti bei įrašyti į savo įrenginį. Programėlės parsiuntimas nieko nekainuoja.

Reikalavimai varžybų dalyviams. Orientacinėse varžybose „Pažink Kazlų Rūdą“ gali dalyvauti 6-12 klasių bendrojo lavinimo mokyklų mokinių bei jaunimo iki 29 metų komandos, sudarytos iš 2 – 4 asmenų. Kiekviena komanda privalo iš anksto registruotis el. paštu dainius.vecerskas@kazluruda.lt, nurodant komandos pavadinimą ir narių vardus, pavardes, amžių ir mokyklą ar organizaciją.

Varžybų metu komandoms yra reikalingas bent vienas telefonas ar planšetinis kompiuteris su prieiga prie interneto, kadangi visi rezultatai ir atsakymai į užduotis bus fiksuojami interneto pagalba. Prieš prasidedant varžyboms visos komandos bus papildomai apmokytos naudotis programėle.

Varžybose pagrindinis rodiklis yra ne greitis, bet reakcija ir užduočių atsakymų tikslumas ir teisingumas. Už kiekvieną teisingai išspręstą užduotį komandos gaus taškus, kurie bus sumuojami. Daugiausiai taškų surinkusi komanda ir taps nugalėtoja. Nugalėtojų laukią vertingi organizatorių prizai.


Atgal

Copyright © 2008-2014 kazlurudasvb.lt adm zone. :: Sprendimas UAB V studija